MENU

MILÁ SLOVA

aneb co si myslí o mém přístupu ti, které jsem měl to štěstí fotit...

Martina & Vašek

K tomu, aby svatba byla nezapomenutelná, je třeba z našeho pohledu několik málo "ingrediencí": pozvat na ni fajnové svatebčany, objednat dobré jídlo a pití, zařídit parádní kapelu a v neposlední řadě si domluvit bezvadného fotografa, který zachytí jeden z nejdůležitějších okamžiků vašeho života.
My jsme zvolili Kubu a bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsme udělali! :-) Nejen, že s Kubou byla skvělá komunikace a spolupráce, ale hlavně zachytil náš den přesně tak, jak jsme si přáli - reportážně. Chtěli jsme fotky, které nebudou strojené a nebude se jednat pouze o strohé pózování nás a svatebčanů. Naopak jsme si přáli hlavně momentky z celého dne, na kterých bude zachycena atmosféra a emoce. A Kuba naše přání přesně splnil.
Takže pokud chcete na svatbě mít o jednoho pohodového kamaráda navíc, který si svým přístupem získá všechny - hlavně maminky, který si klidně udělá selfie s Vaším dědou, který Vám zatopí ve svém autě, když jste při odpoledním focení novomanželů zmrzlí a díky kterému bude obsahovat Vaše svatební album asi tak 600 fotek, protože tam prostě musíte dát úplně všechny, jak jsou skvělé, pak neváhejte - Kuba je jasná volba!

Kubo, ještě jednou díky moc za vše. Doufáme, že se ještě někdy potkáme :-) Jsi fajn! Ať se daří

MILÁ SLOVA

aneb co si myslí o mém přístupu ti, jež jsem měl to štěstí potkat a být jim fotografem...

Gábi & Patrik

Kuby tvorba se nám líbila už na první pohled. Pokud chcete skvělé fotky, momentky, žádné kýče a laciné pózy, berte Kubu všemi deseti. Komunikace na jedničku a přesně se dokázal vcítit do naší svatby. Určitě oceníte i jeho optimistický pohled na život, který se promítne do fotek, stejně jako emoce a celková atmosféra. Je to skvělý člověk, který se dokázal naladit na styl naší svatby a nechal vše plynout a „jen“ tam byl, a vytvořil fotky přesně takové, jaké jsme si přáli, a zachytil všechny výjimečné okamžiky. Do 3 dnů jsme dostali 19 fotek, ze kterých nám spadla brada, a nevěřili jsme, že to jsme fakt my a že i my máme tyhle boží fotky. Zbytek dodal obratem. Nedovedu si představit jiného fotografa. Měli jsme šílené štěstí, že jsme na něj narazili. Jsem mu nesmírně vděčná, že byl s námi v náš den. Berte ho, berte. Fakt, nebudete litovat a rozhodně Vám neodřekne jako jiní fotografové a dostanete vše tak jak to budete cítit. P.S.: s fotkama machrujeme každý nám je závidí :)

Katarina & Palo

S Kubom sme sa prvý krát stretli na svadbe Alči a Peťa. Hneď sme si padli do oka. Pretože Kubo ma vzácny dar, okamžite vo vás vyvolá pocit, že sa poznáte roky. Zabavili sme sa s ním až do rána ... ako so starým kamarátom. No a fotky z tejto legendárnej svadby nás ohúrili:) Nikdy sme nevideli krajšie. Každá jedna hovorila svoj príbeh, mali dušu, ľahkosť a dokonalé farby. Bolo rozhodnuté. Iná cesta nevedie, chceme ho aj my! To sme ešte netušili, že za nami pocestuje až z Prahy. A pricestoval:) Dokonca aj s priateľkou, ktorá bola minimálne tak skvelá ako on. O tom, že sme v dobrých foto rukách sme vedeli, no reakcie hostí nás dostali. ,,Vy ste mali najlepších fotografov na svete! Vobec sme o nich nevedeli, dokonca sme mysleli, že sú to vaši hostia.” Mali pravdu. Myslela som si, že fotky zo svadby si človek pozrie raz a koniec. My si naše pozeráme už minimálne dvadsiaty krát a myslím, že tak skoro nás to neprejde. Je to inkubátor emócii a vždy keď ich vidíme je to akoby sme ten deň zažívali znova.

Martina & Hozna

Na Kubu jsem narazila úplně náhodou, když mi moje původní fotografka svatební focení zrušila a upřímně jsem jí teď neskonale vděčná, protože díky tomu jsem mohla poznat Kubu a jeho úžasný talent a cit pro focení. Od prvního našeho emailu a pak i setkání jsem věděla, že tentokrát jsem vybrala správně a bude to pecka :D. Měli jsme obrovské štěstí, že jsme narazili právě na něj, prožil s námi celý náš svatební den, ale zároveň jsme o něm vlastně ani moc nevěděli, když nás fotil. Fotky, které vytvořil jsou naprosto přirozené, nenucené a v životě jsem neměli tolik krásných společných momentek. A k tomu ještě parádní bonus v podobě Kuby samotného, který je nejen skvělý fotograf, ale hlavně super člověk :).
Moooc děkujeme, že jsi byl v náš výjimečný moment s námi, seš nejlepší!

Bára & Filip

S Kubou jsme fakt zažili výjimečný moment a nejen jeden. Jeho fotky mají duši a Kuba sám nás dokázal velmi dobře uvolnit a naladit i na společné párové focení, což je pro nás s mužem poměrně náročná disciplína. Musím moc pochválit také finální zpracování fotek dodaných v krásné dřevěné krabičce. Úžasný detail na závěr. Kubo, ještě jednou moc děkujeme. Jsme rádi, že jsi s námi zůstal až do konce. Byla to jízda!:)

Lenka & Jirka

Jděte do toho! Garantujeme vám, že s Kubou nešlápnete vedle. Jako naše svatba byla naprosto báječná, o tom žádná, ale díky Kubovi si jí můžeme kdykoliv připomenout. Pokaždé, když si prohlížíme fotky, tak máme husí kůži, smějeme se, vzdycháme a máme nutkavou potřebu zavolat všem kamarádům a znovu jim připomenout, jak skvělá akce to byla. A to prostě chceš! Veškeré focení bylo úplně na pohodu. Krkolomné nastavování nohou a rukou rozhodně nečekejte. Kuba je milej, vtipnej, usměvavej profík, kterej se na vaši svatbu skvěle ohákne a uděla vám takový fotky, že se budete chtít vzít ještě jednou!!
Takže - díky Kubo!

Kája & Kuba

Výjimečný moment – to sedí do posledního detailu. Když jsme si s Kubou domluvili schůzku před svatbou, vypadalo to, jako kdybychom byli na kávě s kamarádem, kterého známe roky a to se nezměnilo ani ve svatební den. Kuba je sympaťák, se kterým jsme se při focení rozhodně nenudili. Pózování před objektivem sice není pro nás s manželem oblíbená činost, ale s Kubou všechno probíhalo tak přirozeně a nenuceně, že jsme v podstatě ani nevěděli, že se fotíme a vlastně si to i dost užili. Výsledkem jeho práce je pro nás spoustu nádherných fotek, které mají atmosféru a je na nich vidět Kubův cit pro detail. Dřevěná krabička a fleshka ve stejném designu, vytištěné fotky a pochvaly od našich hostů jsou jen perličkou na závěr. Pokud chcete mít zachycené okamžiky, které vám připomenou atmosféru celé svatby a né šněrované a nepřirozené pózy, Kuba je jasná volba. Doporučujeme! A Kubí, tobě moc děkujeme!

Veru & Kubí

Od první chvíle, kdy jsme Kubu potkali na svatebním veletrhu, jsme oba věděli, že chceme, aby byl náš svatební fotograf. Vizitka, styl prezentace a především Kubův vzhled ala největší pohodář, to všechno nás přesvědčilo během několika vteřin. Když jsme s ním seděli měsíc před svatbou na kávě, bylo to, jako když je náš kamarád. Uvolněné, nenucené, dokonce nám hodně poradil s průběhem svatebního dne. V den svatby byl pro nás pro oba tou největší oporou a za to mu patří velké díky. Měli jsme focení před obřadem a byla to skvělá volba. Máme perfektně zachycený první pohled a opadl z nás stres a svatební nervozita. Děkujeme za to, že nás nestylizoval do srdíčkových póz, ale všechny fotky jsou přirozené a je na nich perfektně zachycena atmosféra našeho dne. Kuba skvěle zapadl mezi nás, všichni svatebčani ho dodnes chválí a všichni u fotek brečí dojetím :-)). Kubu budeme rádi doporučovat dalším snoubencům a my věříme, že nám jednou nafotí zlatou svatbu. I kdybychom napsali to největší díky a milion slov chvály, nemůže to vyjádřit, jak moc jsme vděční, že jsme Kubu poznali. Kubi DĚKUJEME, máme tě rádi.

Jana & Tomáš

Moc dobře vím, jak je těžké najít dobrého fotografa. Navíc takového, který vás nebude tlačit do křečovitých póz, klasického svatebního kýče (snad se tím nikoho nedotknu) a ještě vás dokáže rozesmát. A proto můžu na milion procent doporučit Kubu – patří k nejšikovnějším fotografům, které znám (jeho fotky mají prostě duši a atmosféru, ale o tom se můžete přesvědčit sami), a zároveň i k těm nejmilejším a nejpohodovějším lidem. A to se na svatbě cení dvojnásob (maminky i babičky ho budou milovat ). Fotky se k vám navíc dostanou v tak krásném balení, že se dojmete už při otevírání krabičky. Díky Kubovi zkrátka nemáme jen nádherné vzpomínky na celý den, ale i „výjimečné“ fotky, které předčily naše očekávání.

Alča & Petr

Jsem šťastná, přešťastná, že nám byl doporučen právě Kuba. Na svatbě je dost potřeba pohoda, vysmátý lidi a žádné nervy.. a tak by se dal Kuba spolehlivě popsat. Byl sympatický hned všem. Zdokumentoval nám všechen svatební šum od rána až do večerní party. Jeho fotky mají úžasnou atmosféru a výsledkem je zkrátka krásná, vkusná, profesionální práce. Z fotek jsme nadšení. Myslím, že nás budou bavit ještě dost dlouho. Bez problémů se s Kubou dalo na čemkoliv domluvit. Vřele doporučuju. Byl pro nás více než jen fotograf. Je to příjemný člověk, se kterým se budete cítit pohodlně od začátku až do konce.

Káťa & Míla

Jakuba, jako svatebního fotografa, vybrala manželka a oba jsme moc rádi, že to byl právě on. Na fotky se rádi koukáme a ještě s větší radostí je ukazujeme ostatním. Sešli jsme se již několik týdnů před svatbou a na této velice přátelsky naladěné informativní schůzce jsme Kubovi nastínili průběh svatby. Znáte ten pocit, kdy už na první dobrou víte, že jste se rozhodli správně? – Tak přesně takový pocit jsme měli, když jsme po schůzce odjížděli domů. V samotný den D s námi Jakub strávil celý den a opravdu se mu podařilo skvěle zachytit atmosféru – od ranních příprav, obřadu, společných fotek se svatebčany, přes novomanželské „pózovačky“ v parku, až po hostinu a následné svatební rituály. Výsledek? Nádherné fotky zachycující celý náš významný den v nenucené formě a spousta úžasných momentek. Moc děkujeme za spolupráci a rozhodně doporučujeme!

Pavla & Tomáš

Chcete mít úžasné fotky ze svého velkého dne? Individuální přístup a Kuby kamarádská povaha vám bude maximálně vyhovovat. Hned od začátku dne se stane miláčkem všech svatebčanů. Kubovy fotky jsou jedinečné a jeho “rukopis” je úplně jiný než u ostatních svatebních fotografů. Pokud toužíte mít jedinečné fotografie ze svatby, obraťte se na Kubu. P.S.: “Jsi neskutečný pohodář a ještě jednou ti děkujeme, že jsi byl součástí našeho významného dne!”

Verča & Tonda

Hledala jsem fotografa, který zachytí náš den tak trochu jinak.. Žádné strojené pózy, rádoby vtipné fotky atd. Našla jsem Kubu a i přes to, že byl od nás trochu z ruky, nelitovala jsem ani sekundu! Od první chvíle nám padl do oka, jak svým přístupem, tak i svou pohodou, která, jak se ukázalo později, se na nás hezky přenesla . Už několik týdnů před svatbou jsme spolu řešili, co a jak, aby vše bylo podle našich představ a v den D jsme nemuseli nic řešit. Když dorazil Kuba a byl s námi v tom předsvatebním shonu, vůbec jsme neměli pocit, že byl vedle nás někdo “cizí”. Kuba se stal naprosto nenuceně jedním z nás, jakoby jsme se znali léta. V průběhu akce jsem o něm ani nevěděla, vždy se jen usmál zpoza objektivu a zase letěl dál . Výsledkem toho jsou krásné fotky, které mají duši a jedinečnou atmosféru. Z Kubových rukou to nejsou jen fotky, je to prostě náš den. Děkujeme!

Daniela & Martin

Naše svatební focení s Kubou bylo naprosto pohodové, Kuba je skvělý fotograf, má smysl pro humor, umí skvěle pracovat s lidmi, kteří nemají zkušenost s fotografováním, pomohl nám navodit dobrou atmosféru, vyšel vstříc našim nápadům. Naprosto dokonale zvládl zachytit atmosféru celého dne, nevzniklo tisíce opakujících se fotek, ale jedinečné fotografie plné emocí s krásnými barvami, na kterých se sami sobě líbíme . Vše proběhlo, jak mělo. Dodání fotografií bylo včasné, přesně podle domluvy. Fotografie přišly v originální dřevěné krabičce. Děkujeme a rozhodně všem doporučujeme!

Andrejka & Michal

Díky Kuby přístupu bylo focení uvolněné, přirozené a hlavně zábavné. Kubího smysl pro humor, příjemná ležérnost, profesionalita a klid byla nedílnou součástí focení. Doporučuji všem, kteří nechtějí na fotkách pouze dobře vypadat, ale také ocení dokonale vystiženou atmosféru, barvu a krásu daného okamžiku.

Verča & Roman

S Jakubem bylo vše perfektní! Od prvního setkání, kdy jsme si lidsky velmi sedli, přes jasnou domluvu a jeho vstřícnost pro různorodé požadavky, které jsme s partnerem měli. Na svatbě fotoaparáty střídal s velkou jistotou, zároveň se kolem nás pohyboval tak nenápadně, že svou přítomností vůbec nerušil, naopak do tohoto dne skvěle zapadnul. Vždy byl ve správnou chvíli na tom správném místě. Ochotně vycházel vstříc naším nápadům a svými návrhy a podněty k pózám nás, dřeva:), výborně naváděl, co a jak dělat. A to hlavní – fotografie jsou nádherné a tak skvěle vystihují atmosféru naší svatby, že se my, svatebčané i okolí, kterému jsme je ukázaly, nad nimi rozplýváme! Děkujeme, Jakube, za uchování vzpomínek na tento den!

Baška & Ryan

Kubo je najlepší fotograf akého si môže nevesta priať. Kuba bol celý večer neviditeľný a fotky, ktoré som dostala mi vyrazili dych. Hneď deň po som dostala malú ochutnávku fotografií, čo bolo naozaj super prekvapenie. Odporúčam všetkými desiatimi! A Jakub, prajeme veľa úspechov!

Z & V

Fotky zo svadby musia byť jedinečné, krásne a podarené. Inak to nejde :-) ja som šťastná, že moje svadobné, sú presne také, a to vďaka Jakubovi. Zmysel pre detail, ochota, skvelé vystupovanie a perfektná práca.....kebyže sa vydávam zas, píšem Jakubovi okamžite. Ďakujeme ešte raz ❤️ Z+V

 

GÁBI & PATRIK

 

Kuby tvorba se nám líbila už na první pohled. Pokud chcete skvělé fotky, momentky, žádné kýče a laciné pózy, berte Kubu všemi deseti. Komunikace na jedničku a přesně se dokázal vcítit do naší svatby. Určitě oceníte i jeho optimistický pohled na život, který se promítne do fotek, stejně jako emoce a celková atmosféra. Je to skvělý člověk, který se dokázal naladit na styl naší svatby a nechal vše plynout a „jen“ tam byl, a vytvořil fotky přesně takové, jaké jsme si přáli, a zachytil všechny výjimečné okamžiky. Do 3 dnů jsme dostali 19 fotek, ze kterých nám spadla brada, a nevěřili jsme, že to jsme fakt my a že i my máme tyhle boží fotky. Zbytek dodal obratem. Nedovedu si představit jiného fotografa. Měli jsme šílené štěstí, že jsme na něj narazili. Jsem mu nesmírně vděčná, že byl s námi v náš den. Berte ho, berte. Fakt, nebudete litovat a rozhodně Vám neodřekne jako jiní fotografové a dostanete vše tak jak to budete cítit. P.S.: s fotkama machrujeme každý nám je závidí

 


 

 

PALO & KATARINA

 

S Kubom sme sa prvý krát stretli na svadbe Alči a Peťa. Hneď sme si padli do oka. Pretože Kubo ma vzácny dar, okamžite vo vás vyvolá pocit, že sa poznáte roky. Zabavili sme sa s ním až do rána … ako so starým kamarátom. No a fotky z tejto legendárnej svadby nás ohúrili:) Nikdy sme nevideli krajšie. Každá jedna hovorila svoj príbeh, mali dušu, ľahkosť a dokonalé farby. Bolo rozhodnuté. Iná cesta nevedie, chceme ho aj my! To sme ešte netušili, že za nami pocestuje až z Prahy. A pricestoval  Dokonca aj s priateľkou, ktorá bola minimálne tak skvelá ako on. O tom, že sme v dobrých foto rukách sme vedeli, no reakcie hostí nás dostali. ,,Vy ste mali najlepších fotografov na svete! Vobec sme o nich nevedeli, dokonca sme mysleli, že sú to vaši hostia.” Mali pravdu. Myslela som si, že fotky zo svadby si človek pozrie raz a koniec. My si naše pozeráme už minimálne dvadsiaty krát a myslím, že tak skoro nás to neprejde. Je to inkubátor emócii a vždy keď ich vidíme je to akoby sme ten deň zažívali znova.

 


 

 

KÁJA & KUBA

 

Výjimečný moment – to sedí do posledního detailu. Když jsme si s Kubou domluvili schůzku před svatbou, vypadalo to, jako kdybychom byli na kávě s kamarádem, kterého známe roky a to se nezměnilo ani ve svatební den. Kuba je sympaťák, se kterým jsme se při focení rozhodně nenudili. Pózování před objektivem sice není pro nás s manželem oblíbená činost, ale s Kubou všechno probíhalo tak přirozeně a nenuceně, že jsme v podstatě ani nevěděli, že se fotíme a vlastně si to i dost užili.  Výsledkem jeho práce je pro nás spoustu nádherných fotek, které mají atmosféru a je na nich vidět Kubův cit pro detail. Dřevěná krabička a fleshka ve stejném designu, vytištěné fotky a pochvaly od našich hostů jsou jen perličkou na závěr. Pokud chcete mít zachycené okamžiky, které vám připomenou atmosféru celé svatby a né šněrované a nepřirozené pózy, Kuba je jasná volba. Doporučujeme!  A Kubí, tobě moc děkujeme!

 


 

 

VERU & KUBÍ

 

Od první chvíle, kdy jsme Kubu potkali na svatebním veletrhu, jsme oba věděli, že chceme, aby byl náš svatební fotograf. Vizitka, styl prezentace a především Kubův vzhled ala největší pohodář, to všechno nás přesvědčilo během několika vteřin. Když jsme s ním seděli měsíc před svatbou na kávě, bylo to, jako když je náš kamarád. Uvolněné, nenucené, dokonce nám hodně poradil s průběhem svatebního dne. V den svatby byl pro nás pro oba tou největší oporou a za to mu patří velké díky. Měli jsme focení před obřadem a byla to skvělá volba. Máme perfektně zachycený první pohled a opadl z nás stres a svatební nervozita. Děkujeme za to, že nás nestylizoval do srdíčkových póz, ale všechny fotky jsou přirozené a je na nich perfektně zachycena atmosféra našeho dne. Kuba skvěle zapadl mezi nás, všichni svatebčani ho dodnes chválí a všichni u fotek brečí dojetím :-)). Kubu budeme rádi doporučovat dalším snoubencům a my věříme, že nám jednou nafotí zlatou svatbu. I kdybychom napsali to největší díky a milion slov chvály, nemůže to vyjádřit, jak moc jsme vděční, že jsme Kubu poznali. Kubi DĚKUJEME, máme tě rádi
Ver & Kubí Sedlákovi

 


 

 

LENKA & JIRKA

 

Jděte do toho! Garantujeme vám, že s Kubou nešlápnete vedle. Jako naše svatba byla naprosto báječná, o tom žádná, ale díky Kubovi si jí můžeme kdykoliv připomenout. Pokaždé, když si prohlížíme fotky, tak máme husí kůži, smějeme se, vzdycháme a máme nutkavou potřebu zavolat všem kamarádům a znovu jim připomenout, jak skvělá akce to byla. A to prostě chceš! Veškeré focení bylo úplně na pohodu. Krkolomné nastavování nohou a rukou rozhodně nečekejte. Kuba je milej, vtipnej, usměvavej profík, kterej se na vaši svatbu skvěle ohákne a uděla vám takový fotky, že se budete chtít vzít ještě jednou!!
Takže – díky Kubo!

 


 

 

MARTINA & HONZA

 

Na Kubu jsem narazila úplně náhodou, když mi moje původní fotografka svatební focení zrušila a upřímně jsem jí teď neskonale vděčná, protože díky tomu jsem mohla poznat Kubu a jeho úžasný talent a cit pro focení. Od prvního našeho emailu a pak i setkání jsem věděla, že tentokrát jsem vybrala správně a bude to pecka :D. Měli jsme obrovské štěstí, že jsme narazili právě na něj, prožil s námi celý náš svatební den, ale zároveň jsme o něm vlastně ani moc nevěděli, když nás fotil. Fotky, které vytvořil jsou naprosto přirozené, nenucené a v životě jsem neměli tolik krásných společných momentek. A k tomu ještě parádní bonus v podobě Kuby samotného, který je nejen skvělý fotograf, ale hlavně super člověk :).
Moooc děkujeme, že jsi byl v náš výjimečný moment s námi, seš nejlepší!

 


 

 

JANA & TOMÁŠ

 

Moc dobře vím, jak je těžké najít dobrého fotografa. Navíc takového, který vás nebude tlačit do křečovitých póz, klasického svatebního kýče (snad se tím nikoho nedotknu) a ještě vás dokáže rozesmát. A proto můžu na milion procent doporučit Kubu – patří k nejšikovnějším fotografům, které znám (jeho fotky mají prostě duši a atmosféru, ale o tom se můžete přesvědčit sami), a zároveň i k těm nejmilejším a nejpohodovějším lidem. A to se na svatbě cení dvojnásob (maminky i babičky ho budou milovat ). Fotky se k vám navíc dostanou v tak krásném balení, že se dojmete už při otevírání krabičky. Díky Kubovi zkrátka nemáme jen nádherné vzpomínky na celý den, ale i „výjimečné“ fotky, které předčily naše očekávání.

 


 

 

PETRA & ONDRA

 

Moc bychom chtěli Kubovi poděkovat. Splnil naše představy naprosto na jedničku. Komunikace s ním byla skvělá již od první osobní schůzky, ptal se a zajímal, jak bude svatba vypadat a jaká je naše představa. Během svatebního dne jsme o něm vůbec nevěděli, a přesto jsou výsledkem naprosto parádní fotky, které nám dodal včas a přesně takové, jaké jsme si představovali. Spolupráci s fotografem Kubou můžu určitě doporučit všemi deseti!

 


 

 

KÁŤA & MÍLA

 

Jakuba, jako svatebního fotografa, vybrala manželka a oba jsme moc rádi, že to byl právě on. Na fotky se rádi koukáme a ještě s větší radostí je ukazujeme ostatním. Sešli jsme se již několik týdnů před svatbou a na této velice přátelsky naladěné informativní schůzce jsme Kubovi nastínili průběh svatby. Znáte ten pocit, kdy už na první dobrou víte, že jste se rozhodli správně? – Tak přesně takový pocit jsme měli, když jsme po schůzce odjížděli domů. V samotný den D s námi Jakub strávil celý den a opravdu se mu podařilo skvěle zachytit atmosféru – od ranních příprav, obřadu, společných fotek se svatebčany, přes novomanželské „pózovačky“ v parku, až po hostinu a následné svatební rituály. Výsledek? Nádherné fotky zachycující celý náš významný den v nenucené formě a spousta úžasných momentek. Moc děkujeme za spolupráci a rozhodně doporučujeme!

 


 

 

MARTINA & MICHAL

 

Už při prvním setkání s Kubou jsme věděli, že to bude „ten pravý“ :). Rozhodně je super se potkat před samotnou svatbou pro pocit, že vás nefotí někdo úplně cizí – což se u nás rozhodně nestalo. Celé focení probíhalo ve skvělé atmosféře. Kuba je vtipný a rozhodně před ním nemáte úplně „blbej“ pocit, že nejste žádné modelky… A výsledek? Fotky naprosto luxusní, přesně podle očekávání, nebo snad ještě lepší. Všemi dvaceti prsty doporučujeme!

 


 

 

ALČA & PETR

 

Jsem šťastná, přešťastná, že nám byl doporučen právě Kuba. Na svatbě je dost potřeba pohoda, vysmátý lidi a žádné nervy.. a tak by se dal Kuba spolehlivě popsat. Byl sympatický hned všem. Zdokumentoval nám všechen svatební šum od rána až do večerní party. Jeho fotky mají úžasnou atmosféru a výsledkem je zkrátka krásná, vkusná, profesionální práce. Z fotek jsme nadšení. Myslím, že nás budou bavit ještě dost dlouho. Bez problémů se s Kubou dalo na čemkoliv domluvit. Vřele doporučuju. Byl pro nás více než jen fotograf. Je to příjemný člověk, se kterým se budete cítit pohodlně od začátku až do konce.

 


 

 

PAVLA & TOMÁŠ

 

Chcete mít úžasné fotky ze svého velkého dne? Individuální přístup a Kuby kamarádská povaha vám bude maximálně vyhovovat. Hned od začátku dne se stane miláčkem všech svatebčanů. Kubovy fotky jsou jedinečné a jeho “rukopis” je úplně jiný než u ostatních svatebních fotografů. Pokud toužíte mít jedinečné fotografie ze svatby, obraťte se na Kubu. P.S.: “Jsi neskutečný pohodář a ještě jednou ti děkujeme, že jsi byl součástí našeho významného dne!”

 


 

 

VERČA & TONDA

 

Hledala jsem fotografa, který zachytí náš den tak trochu jinak.. Žádné strojené pózy, rádoby vtipné fotky atd. Našla jsem Kubu a i přes to, že byl od nás trochu z ruky, nelitovala jsem ani sekundu! Od první chvíle nám padl do oka, jak svým přístupem, tak i svou pohodou, která, jak se ukázalo později, se na nás hezky přenesla . Už několik týdnů před svatbou jsme spolu řešili, co a jak, aby vše bylo podle našich představ a v den D jsme nemuseli nic řešit. Když dorazil Kuba a byl s námi v tom předsvatebním shonu, vůbec jsme neměli pocit, že byl vedle nás někdo “cizí”. Kuba se stal naprosto nenuceně jedním z nás, jakoby jsme se znali léta. V průběhu akce jsem o něm ani nevěděla, vždy se jen usmál zpoza objektivu a zase letěl dál . Výsledkem toho jsou krásné fotky, které mají duši a jedinečnou atmosféru. Z Kubových rukou to nejsou jen fotky, je to prostě náš den. Děkujeme!

 


 

 

DANIELA & MARTIN

 

Naše svatební focení s Kubou bylo naprosto pohodové, Kuba je skvělý fotograf, má smysl pro humor, umí skvěle pracovat s lidmi, kteří nemají zkušenost s fotografováním, pomohl nám navodit dobrou atmosféru, vyšel vstříc našim nápadům. Naprosto dokonale zvládl zachytit atmosféru celého dne, nevzniklo tisíce opakujících se fotek, ale jedinečné fotografie plné emocí s krásnými barvami, na kterých se sami sobě líbíme . Vše proběhlo, jak mělo. Dodání fotografií bylo včasné, přesně podle domluvy. Fotografie přišly v originální dřevěné krabičce. Děkujeme a rozhodně všem doporučujeme!

 


 

LINDA & SERGIO

 

Kubu mohu na focení svatby jen doporučit! Jeho pohodový styl mi naprosto vyhovoval. Při focení nás do ničeho nenutil, ale zároveň nás s manželem dokázal dobře nasměrovat, když bylo potřeba. Zvlášť pak po slavnostním obědě, kdy se člověku chtělo akorát tak usnout (navíc jsem byla v pátém měsíci těhotenství). Byla jsem pak překvapená z našich svatebních fotek – jak jsou krásné! Díky Kubo!

Linda

Hey everybody!!! I love my wedding photos taken by Kuba :)! He was great! I did not feel to go through the process of being photographed all our wedding day… But with Kuba it was quite easy ;). He did it naturally with a good feeling to the moments. I can surely recommend him!!!

Sergio


 

KÁŤA & MÍRA

 

Všem moc rádi doporučíme Kubu jako fotografa! Byl nám v náš svatební den nejen skvělým fotografem, ale také společníkem. Fotky jsou krásné, všechny mají své specifické kouzlo. Kuba je jedinečný fotograf, stejně jako každá fotka od něho! Na 100 % zachytil náš výjimečný moment…

 


 

VERČA & ROMAN

 

S Jakubem bylo vše perfektní! Od prvního setkání, kdy jsme si lidsky velmi sedli, přes jasnou domluvu a jeho vstřícnost pro různorodé požadavky, které jsme s partnerem měli. Na svatbě fotoaparáty střídal s velkou jistotou, zároveň se kolem nás pohyboval tak nenápadně, že svou přítomností vůbec nerušil, naopak do tohoto dne skvěle zapadnul. Vždy byl ve správnou chvíli na tom správném místě. Ochotně vycházel vstříc naším nápadům a svými návrhy a podněty k pózám nás, dřeva:), výborně naváděl, co a jak dělat. A to hlavní – fotografie jsou nádherné a tak skvěle vystihují atmosféru naší svatby, že se my, svatebčané i okolí, kterému jsme je ukázaly, nad nimi rozplýváme! Děkujeme, Jakube, za uchování vzpomínek na tento den!

 


 

 

ANDREJKA & MICHAL

 

Díky Kuby přístupu bylo focení uvolněné, přirozené a hlavně zábavné. Kubího smysl pro humor, příjemná ležérnost, profesionalita a klid byla nedílnou součástí focení. Doporučuji všem, kteří nechtějí na fotkách pouze dobře vypadat, ale také ocení dokonale vystiženou atmosféru, barvu a krásu daného okamžiku.

 


 

 

BAŠKA & RYAN

 

Kubo je najlepší fotograf akého si môže nevesta priať. Kuba bol celý večer neviditeľný a fotky, ktoré som dostala mi vyrazili dych. Hneď deň po som dostala malú ochutnávku fotografií, čo bolo naozaj super prekvapenie. Odporúčam všetkými desiatimi! A Jakub, prajeme veľa úspechov!

 


 

 

Z & V

 

Fotky zo svadby musia byť jedinečné, krásne a podarené. Inak to nejde 🙂 ja som šťastná, že moje svadobné, sú presne také, a to vďaka Jakubovi. Zmysel pre detail, ochota, skvelé vystupovanie a perfektná práca…..kebyže sa vydávam zas, píšem Jakubovi okamžite. Ďakujeme ešte raz ❤️ Z+V

ZAVŘÍT