MENU

Otázky & odpovědi

aneb pár otázek, na které byste chtěli znát odpověď...

Jak dlouho s námi budeš?

Protože nemám rád počty a různé balíčky, mám počet hodin stanoven celkem jednoduše, a to tak, že hodiny nepočítám. Nechci, abyste byli limitováni tím, že se Vám třeba opozdila vizážistka, oddávající zůstal v zácpě a nebo prostě jen něco nešlo podle plánu. Proto s Vámi budu tak dlouho, jak si budete přát. Samozřejmě ale v nějaké rozumné míře ;)

Jakým stylem fotíš?

Jak jste si asi všimli v různých galeriích, snažím se fotit reportážním stylem bez zbytečného aranžování tak, aby si Váš příběh zachoval tu ryzí pravost. Samozřejmě Vás ale při párovém focení trošku "nasměruji", pokud bude třeba :)

Kolik fotografií dostaneme?

Jak jsem již zmiňoval, nemám rád počty, a proto dostanete všechny fotky, které za to podle mého uvážení "stojí". V průměru je to okolo 500 fotek, počet se však odvíjí podle toho, jak akční Vaše veselka bude.

Je možné se před svatbou potkat?

Popravdě si ani moc neumím představit, že bychom se před Vaší svatbou nesešli (i kdyby alespoň online). Beru to jako jeden z velmi důležitých "bodů" naší spolupráce. Chci Vás trošku poznat a věřím, že i Vy budete rádi, že kolem Vás nepobíhá celý den někdo, koho vidíte poprvé v životě.

Nabízíš předsvatební focení?

Schůzka formou předsvatebního focení je určitě dobrý nápad. Vyzkoušíte si, jakým způsobem pracuji a budete mít i nějaké fotky na památku či oznámení. Pokud byste jej zvažovali, dejte vědět a spojíme jedno s druhým. Za toto focení si účtuji 3000 Kč.

Jak dlouho budeme čekat na výsledné fotky?

Fotky se snažím odevzdat co nejdříve, ale na druhou stranu nechci nic uspěchat. Výsledných fotek se dočkáte mezi 4 až 6 týdny. Dost záleží na mém aktuálním vytížení.
Pro ukojení Vaší zvědavosti Vám ale do tří dnů od svatby pošlu lehkou ochutnávku.

Co všechno tedy "dostaneme" a kolik nás to bude stát?

Taky mám rád ve věcech pořádek, takže si to shrňme:

- nepočítám, kolik hodin s Vámi budu na svatbě
- nepočítám výsledný počet fotek
- do pár dní po svatbě dostanete "ochutnávku" fotek
- za 4 - 6 týdnů Vám zašlu flash disk s fotografiemi jak v plném, tak prohlížecím rozlišení + odkaz na internetovou galerii

Cena je 28 000 Kč

Cestovné v okolí 100 km od Prahy si neúčtuji.

TEL.: +420 774 765 434

E-MAIL: info@vyjimecnymoment.cz

NAPIŠTE MI

ZAVŘÍT