MENU

01
of
04

Jsem rád, že jste tady!

Svatební fotografie má vyprávět příběh - Váš příběh.
Jednoduše, ve své prosté kráse a tak, jak se stal. Když se na svůj příběh podíváte s odstupem, měl by fungovat jako takový malý stroj času, který Vás přenese zpět do Vašeho výjimečného dne, jako byste jej prožívali znovu.

A právě o to se snažím.

Ahoj,

já jsem Kuba

miluju svoji práci, život, cestování, hudbu, dobré jídlo a svoji přítelkyni.

Gábi & Patrik

Kuby tvorba se nám líbila už na první pohled. Pokud chcete skvělé fotky, momentky, žádné kýče a laciné pózy, berte Kubu všemi deseti. Komunikace na jedničku a přesně se dokázal vcítit do naší svatby. Určitě oceníte i jeho optimistický pohled na život, který se promítne do fotek, stejně jako emoce a celková atmosféra. Je to skvělý člověk, který se dokázal naladit na styl naší svatby a nechal vše plynout a „jen“ tam byl, a vytvořil fotky přesně takové, jaké jsme si přáli, a zachytil všechny výjimečné okamžiky. Do 3 dnů jsme dostali 19 fotek, ze kterých nám spadla brada, a nevěřili jsme, že to jsme fakt my a že i my máme tyhle boží fotky. Zbytek dodal obratem. Nedovedu si představit jiného fotografa. Měli jsme šílené štěstí, že jsme na něj narazili. Jsem mu nesmírně vděčná, že byl s námi v náš den. Berte ho, berte. Fakt, nebudete litovat a rozhodně Vám neodřekne jako jiní fotografové a dostanete vše tak jak to budete cítit. P.S.: s fotkama machrujeme každý nám je závidí :)

01
03

Martina & Honza

Na Kubu jsem narazila úplně náhodou, když mi moje původní fotografka svatební focení zrušila a upřímně jsem jí teď neskonale vděčná, protože díky tomu jsem mohla poznat Kubu a jeho úžasný talent a cit pro focení. Od prvního našeho emailu a pak i setkání jsem věděla, že tentokrát jsem vybrala správně a bude to pecka :D. Měli jsme obrovské štěstí, že jsme narazili právě na něj, prožil s námi celý náš svatební den, ale zároveň jsme o něm vlastně ani moc nevěděli, když nás fotil. Fotky, které vytvořil jsou naprosto přirozené, nenucené a v životě jsem neměli tolik krásných společných momentek. A k tomu ještě parádní bonus v podobě Kuby samotného, který je nejen skvělý fotograf, ale hlavně super člověk :).
Moooc děkujeme, že jsi byl v náš výjimečný moment s námi, seš nejlepší!

02
03

Palo & Katarina

S Kubom sme sa prvý krát stretli na svadbe Alči a Peťa. Hneď sme si padli do oka. Pretože Kubo ma vzácny dar, okamžite vo vás vyvolá pocit, že sa poznáte roky. Zabavili sme sa s ním až do rána … ako so starým kamarátom. No a fotky z tejto legendárnej svadby nás ohúrili:) Nikdy sme nevideli krajšie. Každá jedna hovorila svoj príbeh, mali dušu, ľahkosť a dokonalé farby. Bolo rozhodnuté. Iná cesta nevedie, chceme ho aj my! To sme ešte netušili, že za nami pocestuje až z Prahy. A pricestoval! Dokonca aj s priateľkou, ktorá bola minimálne tak skvelá ako on. O tom, že sme v dobrých foto rukách sme vedeli, no reakcie hostí nás dostali. ,,Vy ste mali najlepších fotografov na svete! Vobec sme o nich nevedeli, dokonca sme mysleli, že sú to vaši hostia.” Mali pravdu. Myslela som si, že fotky zo svadby si človek pozrie raz a koniec. My si naše pozeráme už minimálne dvadsiaty krát a myslím, že tak skoro nás to neprejde. Je to inkubátor emócii a vždy keď ich vidíme je to akoby sme ten deň zažívali znova.

03
03

NAPIŠTE MI

ZAVŘÍT